Pytania, prośby, sprawy różne:) - piszemy na:
serwetkamalowane@o2.pl
free counters

rękodzieło, Handzia i koty, choć ta kolejność, zdaniem kotów, powinna być w sposób oczywisty odwrotna :
Blog > Komentarze do wpisu
Salta

 

 Od dwóch dni wykonuję szydełkowe salta. Strrrasznie, ale to strasznie spodobał mi się pewien wzór. Idealny na mini sukienkę/tunikę. Ażurową, seksowną, w sam raz na Bibę Salsową, która już niebawem. A gdy coś mi się tak magicznie spodoba, rzucam wszystko i przystępuję do napadowej realizacji tegoż. Ale, ale mam już na szydełku rozgrzebaną spódniczkę - też na Bibę, więc również na cito, a druga para rąk mi jeszcze nie wyrosła (choć cały czas czekam :). W dodatku i na spódniczkę, i na sukienkę nie starczyłoby mi włóczki, której, ku mojej rozpaczy, już prawie nie można dostać, bo już nie ma zakładu, który ją produkował. Dokonywałam więc sztuk aprowizacyjnych, by zdobyć choć kilka dodatkowych motków. W sklepach w Łodzi jej nie było, nadzwoniłam się, chłopu jeździć w dziwne miejsca kazałam, ni ma. W sklepach internetowych też puchy. Już chciałam pisać do koleżanki z Jeleniej Góry, żeby w akcie miłosierdzia poszła do ostatniego przyczółku białej Kalinki (tak się owa włóczka nazywa), czyli do sklepu firmowego zlikwidowanego Aniluxu i tam pogrzebała w worach z resztkami. Ale udało mi się wstrzelić w jedną jedyną tego typu aukcję na allegro, tralala! Kupiłam wszystko, co było. Całe 8 motków. Drugi raz salt wykonywać nie będę. Jestem teraz Kalinkową potentatką, hre hre. Pozostaje mi czekać na przesyłkę. 

W tak zwanym międzyczasie udziergałam kolejne bransoletki, bo oczywiście nie mogę usiedzieć spokojnie i dłubać tylko przy spódniczce. Nosi mnie i muszę robić jednocześnie coś innego.

 

 

 Bardzo podoba mi się kolorystyka tej bransoletki - delikatny krem zestawiony z ciemnym turkusem.

 

 

 

 

 

Udanego weekendu, Kochani!

 

piątek, 27 lipca 2012, sasia73

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Izzy, 78.159.66.*
2012/07/28 17:08:15
Mam nadzieję że pokażesz dziergane cuda na "bibe" :) Bransoletka super. Cierpliwy ten Twój chłop,że tak się wysyłać dać :) Ja również czekam na dodatkową parę rąk a nóż wyrośnie. Pozdrawiam cieplutko
-
2012/07/29 12:28:12
Pokażę, Izzuś, jeśli będą się do pokazania nadawać. :) A jak Ci dodatkowa para rąk wyrośnie, koniecznie daj mi znać, dobrze? Ściskam Cię mocno, mocno!
-
2012/09/22 10:32:48
No, to widać marzenie wielu kobiet - wyrastająca druga para rąk. Mogłaby w miejscu, gdzie wyrasta głowa, wtedy pomysłów może byłoby mniej i te dwie pary starczyłyby na ich realizację ;)
Super jest Twój blog :) Dopiero zajrzałam. Poczytałam, pośmiałam się z podobieństw szaleństw i popodziwiałam. Cudeńka, które dziergasz - boskie! A ażurowa sukienka - cudowna (bo i modelka zacna!) :) Podziwiam, podziwiam...
Pozdrawiam ciepło :)